PRAVIDLA STRÁNEK

1. Tvorba multi-účtů.

→ Nevytvářejte si multi-účty, vždycky se na to přijde a poté vám hrozí smazání všech postav.

2. Tvoření dalších postav.

→ Máte možnost mít max. 5 postav, nežebrejte tedy u administrátorů o možnost mít o postavu více, stejně vám to nepovolí, akorát je tím budete otravovat.

3. Postavy z filmů a seriálů.

→ Vyhněte se tvoření postav z filmů nebo seriálů, nestojíme o to, aby nám tu běhala Daenerys se svými draky.

4. Vulgární mluva aneb váš slovník.

→ Nemusíte si u nás hrát na svatoušky, ale vyhýbejte se jakýmkoliv hanlivějším nadávkám (ne všechno se musí nazývat pohlavními orgány).

5. Pravopis a vše s ním spojené.

→ Jsme volnější hra, ovšem větší hrubky netolerujeme. Taktéž zkuste psát tak, aby po vás šly vaše zprávy přečíst.


PRAVIDLA DISCORDU

1. Spam na discordu.

→ Pro ostatní hráče je otravné, když si mezi sebou píší dva hráči a posílají různé obrázky a další, v tomto případě přejděte do soukromých zpráv.

2. Hádky a spory.

→ Pokud si s někým nesednete, nedávejte to všem najevo, takovéto nepřátelské chování bude přísně trestáno. Pokud se s někým neshodnete, nemusíte to řešit veřejně, použijte k výměně názorů soukromé zprávy.

3. Až příliš dětinské chování.

→ Souvisí s předchozím pravidlem - pokud s vámi někdo nesouhlasí, vyhněte se zprávám typu ,,nikdo mne nemá rád, asi nejspíš odejdu, stejně tu o mne nikdo nestojí", tímto akorát ukážete svou inteligenci a administrátoři vám ještě milerádi podrží dveře.

4. Vaše nálada a ostatní hráči.

→ Pokud máte špatnou náladu, nebo jste ovlivněni svým špatným dnem, do detailu to nemusíte probírat na chatu. Taktéž jakékoliv vaše ,,deprese" ostatní hráče nikterak nezajímají, jsou zde pro hru, ne pro to, aby dělali psychologa. Vyvarujte se těmto náladám, hráči jsou poté akorát rozrušení a sami mají ve většině zkažený den, kvůli vašim ,,depresím".

5. Propagace jiných her.

→ Veřejná propagace na chatu je zakázána a trestá se okamžitým vyhazovem, na stránkách je k tomu přímo určená stránka, pokud tam chcete přidat svou hru, kontaktujte v soukromé zprávě jednoho z administrátorů.


PRAVIDLA HRY

1. Klonování.

→ Vaše postava nemá klony, s jednou postavou tudíž můžete být pouze na jednom místě a hrát tak jen jednu hru.

2. Ovládání jiné postavy.

→ Vy máte svou postavu a spoluhráč zase svou, neovládejte si postavy navzájem. Pokud tedy po jiné postavě hodíte sněhovou kouli, nevíte, zda trefila svůj cíl.

3. Dokonalá postava.

→ I vy máte v realitě své klady a zápory, nedělejte tedy ve hře ze své postavy tu nejlepší, za takovéto hraní budete potrestáni.

4. Vy a vaše postava.

→ Vy jste někdo jiný, vaše postava také. Pokud tedy máte špatnou náladu, neznamená, že vaše postava jí musí mít také. Neovlivňujte svými náladami hru, akorát tím budete otravovat ostatní hráče.

5. Hra a vedlejší zprávy.

→ Do postů nepatří žádné vedlejší zprávy, od toho máte veřejný chat. Pokud musíte naléhavě odejít, těch 20 sekund na překliknutí a napsání zprávy o tom, že odcházíte, vás nezabije.

6. Komentáře k cizím hrám.

→ Samozřejmě, že můžete o cizí hře v chatu diskutovat, ale nikdy nepište do herních místností! Zprávy vám budou mazány a můžete za to být potrestáni.

7. Délka postů.

→ Nechceme po vás žádné slohy, ale zase nebudeme tolerovat řádkové posty. Minimální počet řádků by tedy měl být 2,5 řádku, nejlépe řádky 3. Krátké posty vám dlouho tolerovány nebudou.